Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McEarth [Freebuild][Dedyk] Najlepszy serwer Freebuild! Oficjalne otwarcie 25-07-2012 Godz. 12:00 Rekrutacja ON


MCEarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiana adresu forum

KLIK

Ip serwera zastępczego:

s30.mineserv.eu:32200

4 Edycja serwera!

Konfiguracja serwera:

pluginy: 50%

mapa: 54%

ekipa: 80%

Forum: 90%

Planowany start: 30 Sierpnia!!!

xxx

Opublikowano

Prosze o Dodanie mnie do administracji zaciekawila mnie Rekrutacja

 

Nick:AfterLife_

Doświadczenie:Komędy- Bardzo Duże Pluginy-Duże

Ile Gram w mc?- Od wersji 1.7.3

Coś o mnie - mam 14 lat . mieszkam w Amsterdamie w Holandi ;)

 

Proszę o odpowiedz na post

Opublikowano

Serdecznie Zapraszamy za 2 h 30 min odbędzie się Event Parkour do wygrania:

 

1. Miejsce 7000 Monet 3 diaxy

2. Miejsce 2500 Monet 1 diax

3. Miejsce 1000 Monet

 

Start 12:00

xxx

Opublikowano

fajny serwer bardzo polecam :) 10/10 Epickie budowle, ogarnięta administracja

 

 

Czy można zakupić Vipa/SuperVipa na serwerze ?

 

EDIT

RMCF

Opublikowano

@UP można zakupić Vipa/SuperVipa wszystko napisane jest na stronie serwera adres znajdziesz na serwerze.

 

 

Już za nie całą godzinę Event Parkour Serdecznie Zapraszamy!

xxx

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za miłe opinie ;)

 

 

Uwaga! Event za nie całe 30 min Serdecznie Zapraszamy!

xxx

Opublikowano

Nie wiem czemu ale wchodzac na serwer wyskakuje:

"The ban hammer has spoken!"

A chcialem zagrac :\

 

A teraz

"Masz już konto z tym IP zapraszamy na McEarth.xaa.pl"

WTF?!?! ;o

Opublikowano

pepiks dostal bana i ty dostales tylko na 10 min

 

 

@Emotek jaki masz nick w grze?

 

 

 

 

Zostało 5 min do Eventu! Serdecznie zapraszamy na /warp Event

xxx

Opublikowano

Serwer jeden z lepszych na którym grałem same plusy :D

 

 

miła administracja a o moderacji to już nie mówię xD

 

zero Lagów !

 

 

zawsze jest admin/mod/op który pomoże

naprawdę polecam, zeby zrobić taki fajny serwer to trzeba umieć :P

:O
Opublikowano

adres strony serwera znajdziesz na serwerze. Podania pisać w dziale "podania"

xxx

Opublikowano

@Topic Dodanie Screen Shootów z Eventu :)

 

Zwycięzcy :

1. Ferbuson Nagroda= 20 000 Monet 3 diaxy

2. Vixo Nagroda= 12500 Monet 1 diax

3. CiKiTa_ xD Nagroda= 11000 Monet

 

Zapowiadam Event Spleef 3 rundy 27-07-2012 Godzina 12:00

Do wygrania: 30 000 Monet + 10 000 Monet na darmową działkę x3 [ zwycięzca pierwszej rundy nie może już brać udziału w drugiej i trzeciej]

 

 

 

Mamy od dzisiaj teamspeak 3 narazie tymczasowy 50 slotowy, ale bedziemy go zmieniać ;D Zapraszamy Serdecznie!

xxx

Opublikowano

Serwer jest spoko nie jest nudy ani nie grają tu osoby inteligetnę inaczej zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...